Stroje z Rokycan na předváděcí akci Naše pole 2022

Po sérii akcí v zahraničí se letos poprvé představujeme na domácí půdě. Celkem tři stroje se představují na akci Naše Pole ve východočeských Nabočanech, a to prutové brány Lanio 600, vály Teran 630 a hloubkový kypřič Talon Medium 300/7.

„Naše pole si za více než 20 let své existence vybudovalo významnou pozici v agro segmentu. Těší nás proto, že díky obchodnímu partnerovi Moreau Agri Vysočina se představíme české veřejnosti. Partnerovi tímto děkujeme za spolupráci a prezentaci. Po zrušeném Techagru, jde pro české zemědělce o první příležitost se letos blíže seznámit s našimi stroji v Česku,“ říká Jiří Andrlík, obchodní zástupce SMS CZ, s.r.o. pro region ČR a SK.

Vystaveny budou prutové brány Lanio 600 s pracovním záběrem 6 m. Jedná se o jednoduchý univerzální stroj vhodný na údržbu travních porostů (např. při vyčesávání mechů) i pro práci na poli. Vyznačuje se dokonalým kopírováním terénu pomocí výkyvných rámů a opěrných koleček a nastavitelnou agresivitou prstů, které jsou dostupné v průměrech 6, 7 nebo 8 mm. Na přání je stroj možné dovybavit rovnacím hrablem. Lanio 600 je možné použít i do čelního závěsu traktoru.

Představí se také polo nesený vál Teran 630 s pracovní šířkou 6,3 m. Konstrukci stroje tvoří trojdílný rám pro dokonalé kopírování terénu. Vybírat lze z několika typů a průměrů válců dle vlastních preferencí a potřeb. Teran je možné agregovat s malovýkonnými traktory a v případě přání na něj lze umístit i secí nástavbu.

Posledním zástupcem rokycanských strojů na výstavě je dlátový hloubkový kypřič Talon Medium 300/7 se sedmi slupicemi a s pracovní hloubkou až 65 cm. Díky své vysoké průchodnosti dokáže Talon zpracovat strniště i s velkým podílem rostlinných zbytků a lze jej využít i jako levnou a produktivnější náhradu orby. Stroj může být ovládán plně hydraulicky a může být dovybaven bočními clonami pro eliminaci tvorby hrůbků a jednoduchým, či dvojitým hrotovým válcem pro rozrušení povrchové vrstvy.

Stroje SMS CZ jsou k vidění na stánku prodejce Moreau Agri Vysočina, spol s r.o. Všichni jste srdečně zváni. Těšíme se na Vás.

 

Novinky
10 % Sleva na stroje SMS CZ
16 Červen 2024

Čeští farmáři se v červnu mohou těšit na představení techniky SMS CZ na domácí půdě, a to hned na dvou akcích. Nejprve 18. a 19. 6. zavítají rokycanské stroje na výstavu Naše pole do Zbýšova u Čáslavi a 20. 6. se představí na Zemědělské výstavě na Hadačce. Pro návštěvníky je navíc nachystána atraktivní prodejní akce v podobě 10 % slevy při nákupu techniky SMS CZ.

Severit G 1200
12 Červen 2024

Český výrobce techniky na zpracování půdy a luk, SMS CZ s.r.o. uvádí na trh nový model kompaktoru SEVERIT G s pracovním záběrem 12 m. Rozšíření se dočkala také řada hloubkových kypřičů TALON MEDIUM o stroje se záběry 4 a 5 m.

Terres en fête - Arras
06 Červen 2024

Od 7. června do 9. června se koná francouzská výstava Terres en fête, která se s průměrnou návštěvností až 85 000 lidí řadí mezi významné zemědělské události v zemi s dopadem zejména pro střední a severní část Francie. SMS CZ bude u toho, na ploše E17 partnera Fumery Pieces budou k vidění hned 4 rokycanské stroje.

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004523 - Nová technologie rafinace spalin a eliminace persistetních organických látek využitím odpadního sorbentu 

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie: nová technologie rafinace spalin pro snižování kyselých plynů  a persistentních organických látek. Popoprovoz nové technologie rafinace spalin

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004522 - Nová nízkonákladová technologie pro katalytickou redukci oxidů dusíku ve spalinách určená pro malé a střední emisní zdroje

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie nové katalytické metody snižování NOx ve spalinách. Návrh a konstrukce nové technologie DeNOx instalované na poloprovozní spalovací jednotce VŠB-TUO.

Výstavy 2017-2019

je spolufinancován Evropskou unií

Uchopit pozici na zahraničních trzích a snažit se získat a uchopit pozici na trzích, kde naše stroje ještě nejsou tolik známé.

Účast na zahraničních výstavách 2018-2020

je spolufinancován Evropskou unií

Udržet pozici na zaharaničních trzích, udržet podíl vývozu firmy na cca 70-ti procentech produkce a získavat trhy nové, aby mohlo dojít k vyrovnání případného poklesu kupní síly(vlivem stavu zemědělství a  dotací), v některé zemi kam vyvážíme.

Optimalizace strojně-technologického vybavení pro potřeby výrobních procesů nově vyvíjených a inovovaných produktů společnosti SMS CZ s.r.o.

je spolufinancován Evropskou unií

Inovace výrobních procesů a výroba inovovaných produktů