Novinky

  SMS CZ - Kámen
  14 Září 2023
  Portugalsko: nová příležitost pro SMS CZ

  Rokycanský výrobce zemědělských strojů na zpracování půd, luk a pastvin, SMS CZ, rozšiřuje oblast své působnosti a uzavřením spolupráce s obchodním partnerem vstupuje do Portugalska, kde budou nacházet uplatnění v novém segmentu zemědělství, kterým je pěstitelství ořechů a suchých plodů. Stroje SMS CZ se zároveň představili portugalskému publiku na výstavě Agroglobal v Santarénu.

  SMS CZ - Kámen
  14 Září 2023
  PODZÍMNÍ výstavní maraton

  Podzim je tu a s ním i maraton výstav a předváděcích akcí, na kterých se představí stroje SMS CZ. Těšit se mohou zemědělci v Portugalsku, Francii, Německu, Rakousku, Česku, Maďarsku, Rumunsku a Litvě. Na všechny akce Vás srdečně zveme.

  Nový FINISHER
  08 Září 2023
  Premiéra nové generace kombinovaného kypřiče FINISHER na Dni Zemědělce

  Od 13. 9. do 14. 9. proběhne na letišti u obce Kámen u Pelhřimova zemědělská výstava Den zemědělce. Na tradiční akci představí SMS CZ celkem sedm strojů, přičemž premiéru si zde odbyde nová generace kombinovaného kypřiče FINISHER. K vidění bude i novinka TALON GREEN, hloubkový kypřič pro louky a past  viny představený před několika dny v Českých Budějovicích.

  SMS CZ na Karpfhammer Fest & Rottalschau
  31 Srpen 2023
  Stroje SMS CZ k vidění na německém Karpfhammer Festu & Rottalschau

  SMS CZ se ve dnech 1. 9. až 5. 9. představí na výstavě Rottalschau, která je součástí Karpfhammer Festu. Na tradiční bavorské výstavě bude na stánku 3711 k vidění secí stroj SMART 300 a cambridge vály TERAN 300.

  Talon Green
  23 Srpen 2023
  SMS CZ slaví 30 let, uvádí na trh produktové novinky a představuje nový vizuální směr

  Český výrobce techniky na zpracování půd a luk, SMS CZ s.r.o. oslavuje v letošním roce 30 let své existence. U příležitosti oslav představuje nový hloubkový kypřič TALON GREEN určený pro louky a pastviny, novou generaci kombinovaného kypřiče FINISHER a nadělil si novou vizuální identitu, která výstižněji koresponduje s hodnotami a směřováním značky.

  SMS na ZŽ 2022
  18 Srpen 2023
  SMS CZ na ZEMI ŽIVITELCE

  Tradičně na konci srpna proběhne agrosalon ZEMĚ ŽIVITELKA a SMS CZ bude u toho. Na veletrhu plánujeme představit nový hloubkový kypřič TALON GREEN určený pro louky a pastviny, dále oslavit 30 let své existence a představit novou vizuální identitu.

  SEVERIT SMS CZ
  04 Srpen 2023
  Až sedm operací v jednom přejezdu

  To je kompaktor SEVERIT z dílny rokycanského výrobce zemědělské techniky SMS CZ. Díky kombinaci různých typů pracovních orgánů, dokáže stroj při jednom přejezdu pozemek srovnat, rozdrobit hroudy a precizně připravit seťové lůžko.

  SMS CZ na Libramont
  26 Červenec 2023
  Stroje SMS CZ k vidění v Belgii na výstavě Libramont 2023

  Belgie a BENELUX patří mezi tradiční trhy českého výrobce zemědělské techniky SMS CZ. Za 10 let svého působení v oblasti si česká značka vybudovala stabilní postavení a do regionu vyváží desítky strojů ročně. I proto se pravidelně účastní největší belgické výstavy Libramont´s Fair. A letos tomu nebude jinak, od 28. 7. do 31. 7. se na akci představí hned šest strojů SMS CZ.

  Superior 500
  21 Červenec 2023
  Diskový podmítač SUPERIOR: vysoký pracovní výkon i při vysokých rychlostech

  Diskové podmítače patří mezi dlouhodobě oblíbené stroje českého výrobce zemědělské techniky SMS CZ s.r.o. sloužící k podmítce, či předseťové přípravě po orbě, či kypření. Nabídku rokycanské firmy tvoří celkem dvě modelové řady, přičemž SUPERIOR je zástupce krátkých a těžkých podmítačů.

  30 Červen 2023
  Začátek prázdnin ve znamení výstav

  Na přelomu června a července se představí stroje SMS CZ hned ve třech zemích, po České republice také v zemědělských výstavách v Lucembursku a Německu.

  SMS CZ v Austrálii
  29 Červen 2023
  Úspěšná expanze SMS CZ do Austrálie

  Po úspěšném navázání spolupráce SMS CZ s obchodními partnery z Austrálie v loňském roce, prohlubuje rokycanská společnost spolupráci a navyšuje objem dodávek strojů do země o téměř dvojnásobek.

  25 Květen 2023
  Stroje SMS CZ se představí na výstavě AgriPlanta v Rumunsku

  Od 25. května až do 28. května proběhne v rumunském města Fundulea zemědělská výstava AgriPlanta. Již tradičně u toho budou i stroje českého výrobce SMS CZ. Na ploše E 27 se návštěvníkům představí diskové podmítače SUPERIOR 800 G a Ontario 300, vály cambridge TERAN 700 a kompaktor SEVERIT 300.

  20 Duben 2023
  Jarní akce!

  Nepropásněte svou šanci a nakupte skladové stroje SMS CZ za akční ceny.

  Luční vály GOLEM
  18 Duben 2023
  GOLEM – největší a nejtěžší luční vály na trhu

  Luční vály GOLEM z produkce rokycanské společnosti SMS CZ s.r.o. patří s pracovním záběrem 5,4 m a hmotností až 11 tun mezi největší a nejtěžší produkt ve své kategorii na trhu. Díky širokému příslušenství dokáže sloučit několik operací do jedné a zajistit tak komplexní péči o trvalé travnaté porosty.

  08 Duben 2023
  Veselé Velikonoce

  Přejeme všem našim zaměstnancům, obchodním partnerům, zákazníkům a příznivcům naší značky Veselé Velikonoce.

  PF 2023
  21 Prosinec 2022
  PF 2023

  Přejeme Vám Veselé Vánoce a šťastný a úspěšný nový rok 2023!

  Tým SMS CZ

  14 Listopad 2022
  Stroje SMS CZ k vidění na rakouském veletrhu Agrarii

  Celkem tři stroje SMS CZ budou k vidění od 23. 11. do 26. 11. v rakouském Welsu na veletrhu Agraria 2022. Návštěvníci se mohou těšit na prutové brány Lanio 600, nesené vály Teran 300 N a univerzální secí stroje SMART 300.

  „Rakousko, jakožto český soused, je pro nás důležitým trhem. Pro zemi jsou charakteristické menší a střední výměry a zvlněný náročný podhorský terén. Tyto podmínky naše stroje umějí zvládnout, i proto jsme se rozhodli zúčastnit se největšího veletrhu v zemi,“ vysvětluje Petr Jirsa, jednatel společnosti SMS CZ s.r.o.

  05 Listopad 2022
  SMS CZ přiveze na SIMA 2022 čtyři stroje

  Český výrobce techniky na zpracování půd a luk, SMS CZ s.r.o., uvedl v letošním roce novou generaci diskového podmítače ONTARIO. Novinka se společně s dalšími třemi stroji představí na pařížském veletrhu SIMA 2022. České značka se v Paříži představí pod novým logem, které připravila ke svému 30letému výročí.

  SIMA Paris 2022
  20 Říjen 2022
  Zveme Vás na SIMU

  Od 6. do 10. listopadu se SMS CZ zúčastní pařížského veletrhu SIMA 2022. Na stánku 5a E096 představí společnost veřejnosti čtyři své stroje včetně nové generace diskového podmítače Ontario.

  14 Září 2022
  Prutové brány Lanio 600 poprvé k vidění v Nizozemsku

  Holandskému publiku se na největší Nizozemské venkovní výstavě Agrotechniek Holland představují prutové brány Lanio 600 s pracovním záběrem 6 m. Univerzální a oblíbený stroj je využíván při údržbě travních porostů i při práci na poli. K vidění na akci jsou dále vály Teran a hloubkové podrýváky Talon.

 • O společnosti

  SMS CZ je česká, dynamicky se rozvíjející společnost, zabývající se konstrukcí a výrobou vlastních, vysoce kvalitních zemědělských strojů pro zpracování půdy, předseťovou přípravu, válení, obnovu a zakládání luk a pastvin, které prodává do celého světa. V oblasti techniky a technologie životního prostředí se společnost zaměřuje na projektovou přípravu, výrobní a stavební realizaci spaloven odpadů a zařízení pro čištění spalin.

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004523 - Nová technologie rafinace spalin a eliminace persistetních organických látek využitím odpadního sorbentu 

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie: nová technologie rafinace spalin pro snižování kyselých plynů  a persistentních organických látek. Popoprovoz nové technologie rafinace spalin

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004522 - Nová nízkonákladová technologie pro katalytickou redukci oxidů dusíku ve spalinách určená pro malé a střední emisní zdroje

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie nové katalytické metody snižování NOx ve spalinách. Návrh a konstrukce nové technologie DeNOx instalované na poloprovozní spalovací jednotce VŠB-TUO.

Výstavy 2017-2019

je spolufinancován Evropskou unií

Uchopit pozici na zahraničních trzích a snažit se získat a uchopit pozici na trzích, kde naše stroje ještě nejsou tolik známé.

Účast na zahraničních výstavách 2018-2020

je spolufinancován Evropskou unií

Udržet pozici na zaharaničních trzích, udržet podíl vývozu firmy na cca 70-ti procentech produkce a získavat trhy nové, aby mohlo dojít k vyrovnání případného poklesu kupní síly(vlivem stavu zemědělství a  dotací), v některé zemi kam vyvážíme.

Optimalizace strojně-technologického vybavení pro potřeby výrobních procesů nově vyvíjených a inovovaných produktů společnosti SMS CZ s.r.o.

je spolufinancován Evropskou unií

Inovace výrobních procesů a výroba inovovaných produktů