Novinky

  10 % Sleva na stroje SMS CZ
  16 Červen 2024
  Červen ve znamení výstav a akce na stroje SMS CZ

  Čeští farmáři se v červnu mohou těšit na představení techniky SMS CZ na domácí půdě, a to hned na dvou akcích. Nejprve 18. a 19. 6. zavítají rokycanské stroje na výstavu Naše pole do Zbýšova u Čáslavi a 20. 6. se představí na Zemědělské výstavě na Hadačce. Pro návštěvníky je navíc nachystána atraktivní prodejní akce v podobě 10 % slevy při nákupu techniky SMS CZ.

  Severit G 1200
  12 Červen 2024
  Letní Produktové novinky od SMS CZ

  Český výrobce techniky na zpracování půdy a luk, SMS CZ s.r.o. uvádí na trh nový model kompaktoru SEVERIT G s pracovním záběrem 12 m. Rozšíření se dočkala také řada hloubkových kypřičů TALON MEDIUM o stroje se záběry 4 a 5 m.

  Terres en fête - Arras
  06 Červen 2024
  Na francouzské výstavě Terres en fête se představí 4 stroje SMS CZ

  Od 7. června do 9. června se koná francouzská výstava Terres en fête, která se s průměrnou návštěvností až 85 000 lidí řadí mezi významné zemědělské události v zemi s dopadem zejména pro střední a severní část Francie. SMS CZ bude u toho, na ploše E17 partnera Fumery Pieces budou k vidění hned 4 rokycanské stroje.

  Finisher 300 v Rumunsku
  22 Květen 2024
  Další lokální premiéra nového kombinovaného kypřiče FINISHER, tentokrát v Rumunsku

  Od 23. 5. do 26. 5. se uskuteční AgriPlanta-RomAgroTec, největší venkovní výstava zemědělské techniky v Rumunsku. Na akci se na stánku partnera S.C. Zetor Tractor S.R.L. na ploše E239 představí i nový kombinovaný kypřič FINISHER 3G 300. Všichni jste na výstavu srdečně zváni.

  Bata Agro 2024
  14 Květen 2024
  Nový kombinovaný kypřič FINISHER se představí na Bata Agro v Bulharsku

  Od 13. 5. do 17. 5. se koná v Bulharsku jedna z největší zemědělských výstav v zemi. Během pěti výstavních dní budou mít farmáři možnost se seznámit i s podzimní novinkou SMS CZ, kombinovaným kypřičem FINISHER 3G 400. Všichni jste srdečně zváni na stánek partnera Agritrade BG.

  10 Duben 2024
  Stroje SMS CZ se představí na německé výstavě Agra

  Od 11. do 14. dubna proběhne v německém Lipsku výstava Agra. Návštěvníci akce se mohou těšit na celkem 5 strojů značky SMS CZ. Na stánku českého výrobce zemědělských strojů budou k vidění diskový podmítač, luční a cambridge vály, secí stroj, či loňská novinka TALON GREEN, hloubkový podrývák určený na louky. Všichni jste srdečně zváni na venkovní plochu G63.

  TALON GREEN v Belgii
  13 Únor 2024
  Belgická premiéra nového hloubkového kypřiče TALON GREEN určeného na louky

  Podzimní novinka TALON GREEN, hloubkový kypřič určený na louky a pastviny, od české výrobce zemědělské techniky SMS CZ bude poprvé představen belgickým zemědělcům na výstavě Agridagen konané od 16. 2. do 18. 2. 2024 Odborné i laické veřejnosti se společně s novinkou představí ještě další čtyři stroje SMS CZ.

  30 ledna 2024
  „Držák, na kterého je spoleh,“ říká farmář pracují s vály GOLEM 540

  Období jara přináší také potřebu věnovat pozornost stavu luk a pastvin. Tedy napravit škody způsobené přes zimu černou zvěří, zvážit vyčesání mechů, šetrné prokypření a provzdušnění půdy, stejně jako případný přísev. Všechny tyto úkony lze uskutečnit s využitím největších lučních válů na trhu GOLEM od české společnosti SMS CZ. A protože není nad zkušenost farmáře, zajeli jsme vyzpovídat pana Jungvirta z Čech, jak mu jeho GOLEM 540 pomáhá v jeho práci a potřebách.

  SMS CZ Newsletter
  19 Prosinec 2023
  SMS CZ Newsletter

  Vánoční vydání našeho SMS CZ Newsletteru. Přejeme příjemné počtení na závěr roku

  PF 2024
  14 Prosinec 2023
  PF 2024

  Společnost SMS CZ přeje všem zaměstnancům, obchodním partnerům, zákazníkům a příznivcům značky veselé Vánoce a úspěšný nový rok 2024

  SMS CZ - Kámen
  14 Září 2023
  Portugalsko: nová příležitost pro SMS CZ

  Rokycanský výrobce zemědělských strojů na zpracování půd, luk a pastvin, SMS CZ, rozšiřuje oblast své působnosti a uzavřením spolupráce s obchodním partnerem vstupuje do Portugalska, kde budou nacházet uplatnění v novém segmentu zemědělství, kterým je pěstitelství ořechů a suchých plodů. Stroje SMS CZ se zároveň představili portugalskému publiku na výstavě Agroglobal v Santarénu.

  SMS CZ - Kámen
  14 Září 2023
  PODZÍMNÍ výstavní maraton

  Podzim je tu a s ním i maraton výstav a předváděcích akcí, na kterých se představí stroje SMS CZ. Těšit se mohou zemědělci v Portugalsku, Francii, Německu, Rakousku, Česku, Maďarsku, Rumunsku a Litvě. Na všechny akce Vás srdečně zveme.

  Nový FINISHER
  08 Září 2023
  Premiéra nové generace kombinovaného kypřiče FINISHER na Dni Zemědělce

  Od 13. 9. do 14. 9. proběhne na letišti u obce Kámen u Pelhřimova zemědělská výstava Den zemědělce. Na tradiční akci představí SMS CZ celkem sedm strojů, přičemž premiéru si zde odbyde nová generace kombinovaného kypřiče FINISHER. K vidění bude i novinka TALON GREEN, hloubkový kypřič pro louky a past  viny představený před několika dny v Českých Budějovicích.

  SMS CZ na Karpfhammer Fest & Rottalschau
  31 Srpen 2023
  Stroje SMS CZ k vidění na německém Karpfhammer Festu & Rottalschau

  SMS CZ se ve dnech 1. 9. až 5. 9. představí na výstavě Rottalschau, která je součástí Karpfhammer Festu. Na tradiční bavorské výstavě bude na stánku 3711 k vidění secí stroj SMART 300 a cambridge vály TERAN 300.

  Talon Green
  23 Srpen 2023
  SMS CZ slaví 30 let, uvádí na trh produktové novinky a představuje nový vizuální směr

  Český výrobce techniky na zpracování půd a luk, SMS CZ s.r.o. oslavuje v letošním roce 30 let své existence. U příležitosti oslav představuje nový hloubkový kypřič TALON GREEN určený pro louky a pastviny, novou generaci kombinovaného kypřiče FINISHER a nadělil si novou vizuální identitu, která výstižněji koresponduje s hodnotami a směřováním značky.

  SMS na ZŽ 2022
  18 Srpen 2023
  SMS CZ na ZEMI ŽIVITELCE

  Tradičně na konci srpna proběhne agrosalon ZEMĚ ŽIVITELKA a SMS CZ bude u toho. Na veletrhu plánujeme představit nový hloubkový kypřič TALON GREEN určený pro louky a pastviny, dále oslavit 30 let své existence a představit novou vizuální identitu.

  SEVERIT SMS CZ
  04 Srpen 2023
  Až sedm operací v jednom přejezdu

  To je kompaktor SEVERIT z dílny rokycanského výrobce zemědělské techniky SMS CZ. Díky kombinaci různých typů pracovních orgánů, dokáže stroj při jednom přejezdu pozemek srovnat, rozdrobit hroudy a precizně připravit seťové lůžko.

  SMS CZ na Libramont
  26 Červenec 2023
  Stroje SMS CZ k vidění v Belgii na výstavě Libramont 2023

  Belgie a BENELUX patří mezi tradiční trhy českého výrobce zemědělské techniky SMS CZ. Za 10 let svého působení v oblasti si česká značka vybudovala stabilní postavení a do regionu vyváží desítky strojů ročně. I proto se pravidelně účastní největší belgické výstavy Libramont´s Fair. A letos tomu nebude jinak, od 28. 7. do 31. 7. se na akci představí hned šest strojů SMS CZ.

  Superior 500
  21 Červenec 2023
  Diskový podmítač SUPERIOR: vysoký pracovní výkon i při vysokých rychlostech

  Diskové podmítače patří mezi dlouhodobě oblíbené stroje českého výrobce zemědělské techniky SMS CZ s.r.o. sloužící k podmítce, či předseťové přípravě po orbě, či kypření. Nabídku rokycanské firmy tvoří celkem dvě modelové řady, přičemž SUPERIOR je zástupce krátkých a těžkých podmítačů.

  30 Červen 2023
  Začátek prázdnin ve znamení výstav

  Na přelomu června a července se představí stroje SMS CZ hned ve třech zemích, po České republice také v zemědělských výstavách v Lucembursku a Německu.

 • O společnosti

  SMS CZ je česká, dynamicky se rozvíjející společnost, zabývající se konstrukcí a výrobou vlastních, vysoce kvalitních zemědělských strojů pro zpracování půdy, předseťovou přípravu, válení, obnovu a zakládání luk a pastvin, které prodává do celého světa. V oblasti techniky a technologie životního prostředí se společnost zaměřuje na projektovou přípravu, výrobní a stavební realizaci spaloven odpadů a zařízení pro čištění spalin.

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004523 - Nová technologie rafinace spalin a eliminace persistetních organických látek využitím odpadního sorbentu 

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie: nová technologie rafinace spalin pro snižování kyselých plynů  a persistentních organických látek. Popoprovoz nové technologie rafinace spalin

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004522 - Nová nízkonákladová technologie pro katalytickou redukci oxidů dusíku ve spalinách určená pro malé a střední emisní zdroje

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie nové katalytické metody snižování NOx ve spalinách. Návrh a konstrukce nové technologie DeNOx instalované na poloprovozní spalovací jednotce VŠB-TUO.

Výstavy 2017-2019

je spolufinancován Evropskou unií

Uchopit pozici na zahraničních trzích a snažit se získat a uchopit pozici na trzích, kde naše stroje ještě nejsou tolik známé.

Účast na zahraničních výstavách 2018-2020

je spolufinancován Evropskou unií

Udržet pozici na zaharaničních trzích, udržet podíl vývozu firmy na cca 70-ti procentech produkce a získavat trhy nové, aby mohlo dojít k vyrovnání případného poklesu kupní síly(vlivem stavu zemědělství a  dotací), v některé zemi kam vyvážíme.

Optimalizace strojně-technologického vybavení pro potřeby výrobních procesů nově vyvíjených a inovovaných produktů společnosti SMS CZ s.r.o.

je spolufinancován Evropskou unií

Inovace výrobních procesů a výroba inovovaných produktů